Кошик
163 відгуків
Райский Садочек
+380995620382
+380995620382
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Лілія

                                 лілії

      Лілії - королівський квітка ,найкраще рослини для саду та клумби. Серед цибулинних рослин лілії займають особливе місце в садових культурах. Їх дивовижної краси квіти з приємним ароматом цінувалися і шанувалися в усі часи. Лілії традиційно прикрашали герби та інші геральдичні атрибути знатних сімейств. Ну а в даний час лілії зустрічаються в багатьох парках, скверах, на алеях і в квітниках по всьому світу. Купити лілії можна в Інтернет-магазин "Райський - садочок " пропонує своїм покупцям безліч видів і сортів цих прекрасних квітучих рослин.

 

В природі лілії ростуть в самих різних умовах: у горах і передгір'ях, лісах і галявинах, в заболоченій місцевості та на відкритих ділянках. Більшість селекційних сортів успадкували невибагливість своїх дикорослих родичів. Лілії легко вирощувати.

        велика Кількість сортів дозволяє вибирати квіти лілій найрізноманітніших розмірів і суцвіть. Особливо привабливі і незвичайні лілії-гібриди. Крім звичних світлих відтінків вони відрізняються незвичайними яскравими забарвленнями: і можуть бути бордовими, лимонними, жовтими, рожевими або червоними.

Восхитительно выглядят махровые лилии, цветки которых отличаются пышными двурядными лепестками. Цветы выглядят настолько необычно, что  может быть сложно признать в них, на первый взгляд ,лилии. И просто поражают воображение лилии-гиганты. Диаметр их цветка может достигать 20-30 см в роспуске, а стебли возвышаются на высоте до 2-х метров.

        А от для горщиків і вазонів найкраще підходять низькорослі лілії. В саду вони теж чудово виглядають, і часто використовуються для оформлення бордюрів і на передньому плані міксбордерів. Як і інші види – вимогливі до догляду і умов зростання, тому їх дуже легко вирощувати.